billett/ticket info
Stacks Image 8
PROGRAM STAMSUND TEATERFESTIVAL 2019

søndags/sunday 26.05
18.00 MEIERIET, Leknes
Vestvågøy Kulturskole
Robin Hood

tirsdag/tuesday 28.05
17.00 TEATER NOR
Parade fra Teater NOR til Hurtigrutekaia

17.15 HURTIGRUTEKAIA
Åpning

18.00 FIGURTEATRET
Lost and Found Productions
Love and the Ocean

20.15 TEATER NOR STOR
Iggy Lond Malmborg
Physics and Phantasma

22.00 GALLERI 2
Åpning av utstilling
Ellen Solberg
Grensene
Tanja Thorjussen
Thale Fastvold
Kvinner

Onsdag/Wednesday 29.05
08.30- YOGASTUDIO
09.30 Mona Sveum
Deva Yoga klasse

10.00. VELFERDEN
Anniken Grev
Breakfast lecture:
On (Not quite) Knowing Oneself

12.00- GALLERI 2
18.00. Ellen Solberg
Grensene
Tanja Thorjussen
Thale Fastvold
Kvinner

12.00 FIGURTEATRET

Katma
Ritsj

14.00 VELFERDEN
Kunstnersamtale

14.00 & 16.00
TAXIBUA
Valdimar Johannsson
Meeting with the Putrid Sapphire
everyone can ask 3 questions about anything

16.00 VELFERDEN
Samtale med utstillende kunstnere hos Gallerie 2

17.00 GALLERI 2
Jonathan Burrows
Rewriting

18.00 FIGURTEATRET
Katma
Ritsj

18.00 E&G TEATER
Scene Lofoten
Barn som leker


19.00 TEATER NOR STOR
Iggy Lond Malmborg
Physics and Phantasma

20.40 GALLERI 2
Jonathan Burrows
Rewriting

21.30 HURTIGRUTEKAIA AND ON THE ROAD
Fauske Reiser
Vi er dette auget - Magical Mystery Tour

Torsdag/Thursday 30.05
08.30- YOGASTUDIO
09.30 Mona Sveum
Deva Yoga klasse

10.00 VELFERDEN
Anniken Greve
Breakfast lecture:
On (Not quite) Knowing Oneself

12.00- GALLERI 2
18.00 Ellen Solberg
Grensene
Tanja Thorjussen
Thale Fastvold
Kvinner

12.00 FIGURTEATRET
Katma
Ritsj

14.00 VELFERDEN
Kunstnersamtale
14.00 & 16.00
TAXIBUA
Valdimar Johannsson
Meeting with the Putrid Sapphire
everyone can ask 3 questions about anything

18.00 TEATER NOR STOR
Mette Edvardsen
Penelope Sleeps

20.00 STAMSUND KIRKE
Liv Kristin Holmberg
Vi Fremmede

21.30 HURTIGRUTEKAIA AND THE ROAD
Fauske Reiser
Vi er dette auget - Magical Mystery Tour

Fredag/Friday 31.05
08.30- YOGASTUDIO
09.30 Mona Sveum
Deva Yoga klasse

10.00. VELFERDEN
Anniken Greve
Breakfast lecture:
On (Not quite) Knowing Oneself

12.00- GALLERI 2
18.00. Ellen Solberg
Grensene
Tanja Thorjussen
Thale Fastvold
Kvinner

14.00 VELFERDEN
Kunstnersamtale
14.00 & 16.00
TAXIBUA
Valdimar Johannsson
Meeting with the Putrid Sapphire
everyone can ask 3 questions about anything


18.00 TEATER NOR LITEN
Matteo Fargion/Jonathan Burrows
Body Not Fit for Purpose
Mette Edvardsen/ Matteo Fargion/Jonathan Burrows
Music for Lectures/Every Word was Once an Animal

19.30 HURTIGRUTEKAIA
Mårten Spångberg
The Climate

19.30 FIGURTEATRET

The Krumple
DÉJÀ

21.15 TEATER NOR STOR
Ingri Fiksdal
Deep Field

22.00 HURTIGRUTEKAIA
Festivalkro

lørdag/saturday 01.06
08.30- YOGASTUDIO
09.30 Mona Sveum
Deva Yoga klasse

10.00 VELFERDEN
Anniken Greve
Breakfast lecture:
On (Not quite) Knowing Oneself

12.00- GALLERI 2
18.00. Ellen Solberg
Grensene
Tanja Thorjussen
Thale Fastvold
Kvinner

12.00 THE TALKING SHOP
Chrissie Poulter & the local teens
presentation
The Talking Shop

13.00
VELFERDEN
Anne Meek
Kultur- og stedsutvikling –
trylleformular for norske byer og tettsteder?

15.00 VELFERDEN
Kunstnersamtale

17.00 TEATER NOR LITEN
Lost and Found Productions & Crazy Bananas
Oppsummering av ukas arbeid

18.00 TEATER NOR STOR
Ingri Fiksdal
Deep Field

19.30 HURTIGRUTEKAIA
Mårten Spångberg
The Climate

19.30 FIGURTEATRET
The Krumple
DÉJÀ

21.15 SCENE X
Valdimar Johannsson
We- The Dark Unicorns of Disappointment

22.00 HURTIGRUTEKAIA
Festivalkro